پرسش های متداول
 
سئوالات متداول
 
لطفا سئوال مورد نظر خود را در لیست زیر مشاهده کنید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر میتوانید با شماره تماس های درج شده در بخش ارتباط با معاونت بهداشتی یا شماره تماس واحدهای فنی در همین سایت تماس بگیرید.
 
1. چگونه در خصوص بیماری کروناویروسی کووید 19 اطلاعات کسب کنم؟
 
شما میتوانید در بخش منوی کروناویروس(کووید 19) وبسایت به اطلاعات، محتواهای آموزشی و سایر اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید. همچنین میتوانید با شماره تماس 4030 تماس گرفته و مشاوره بگیرید.
2. متقاضی ثبت نام در دوره های طرح نیروی انسانی در مرکز بهداشت هستم. چگونه برای ثبت نام اقدام کنم؟
 
ثبت نام در دوره های طرح نیروی انسانی به صورت متمرکز و در وبسایت وزارت بهداشت به آدرس https://tarhreg.behdasht.gov.ir/ انجام میگردد
 3. برای اخذ پروانه بهداشتی و کارت سلامت به کجا مراجعه کنم؟
 
برای این کار میتوانید به نزدیکترین خانه بهداشت یا مرکز خدمات جامع سلامت محل سکونتتان (واحد بهداشت محیط /حرفه ای) مراجعه کنید
 4. چگونه میتوانم کد رهگیری بهداشت(ویژه کرونا) برای واحد صنفی تحت پوششم اخذ کنم؟
 
برای این کار میتوانید به وبسایت https://eoh.behdasht.gov.ir/login مراجعه و بعد از تکمیل اطلاعات لازم، این کد را دریافت نمائید.
 5. تمایل دارم به عنوان سفیر سلامت خانوارم فعالیت کنم. چطور میتوانم در این طرح ثبت نام کنم؟
 
میبایست به نزدیکترین واحد خدمات جامع سلامت یا خانه بهداشت محل سکونتتان که پرونده الکترونیک شما تحت پوشش آن واحد است مراجعه کنید و از مراقب سلامت/ بهورزتان بخواهید این خدمت را برای شما انجام دهد
 6. فارغ التحصیل یکی از رشته های بهداشتی هستم. چگونه میتوانم در واحدهای بهداشتی درمانی مشغول به کار شوم؟
 
به کارگیری و استخدام نیروهای انسانی وزارت بهداشت از مسیر آزمون های استخدامی که توسط سازمان سنجش کشور به صورت متمرکز انجام می شود، صورت میگیرد.به سایت www.sanjesh.org مراجعه کنید.
 7. چگونه میتوانم در دوره های آموزشی اصناف جهت اخذ پروانه بهداشتی شرکت کنم؟
 
این دوره ها توسط آموزشگاههای مورد تائید و دارای مجوز انجام میگردد. برای مشاهده لیست آموزشگاهها، اینجا کلیک کنید (لیست آموزشگاهها) 
 
تاریخ به روز رسانی:
1399/11/20
تعداد بازدید:
362
  
تغییر سایز متن
تغییر رنگ
Powered by DorsaPortal